pasek mlodziezowe

Sylwetki znanych trenerów

Sukcesy sportowe nie byłyby możliwe bez odpowiedniej kadry szkoleniowej. Na przestrzeni 50 lat swojego istnienia MKS „Agrykola” dał również polskiej piłce wielu wspaniałych trenerów, którzy z naszego klubu trafili na najwyższe szczeble w hierarchii swojego zawodu w kraju.

image052Pan Kazimierz Górski i Pan Wiktor Stasiuk

image053Kadra trenerów piłki nożnej r. 1986 (od lewej: Sławomir Śliwka, Edward Klejndinst, Wiktor Stasiuk, Grzegorz Klejndinst, Witold Borkowski, Jacek Rutkowski)

 

Marek JANOTA
Prowadził młodzieżowe zespoły reprezentacyjne Warszawy oraz reprezentację Polski U-18. Przez długi okres czasu był kierownikiem wyszkolenia PZPN.

wiktors

Wiktor STASIUK
Wieloletni dyrektor MOS "Agrykola". W 1989 roku powierzono mu prowadzenie rep. Polski U-16 z którą rok później zdobył brązowy medal ME w Erfurcie i IV miejsce na MŚ W Japonii. W latach 1992-94 prowadził rep. juniorów U-18 (finał ME w Norymberdze) oraz rep. U-20 (ćwierćfinał ME). 

miroslawj

Mirosław JABŁOŃSKI
W PZPN pracował jako trener reprezentacji U-16 i U -18. Następnie prowadził wiele zespołów ligowych: stołeczną "Polonię" (awans do I ligi) i "Legię" (v-ce MP, PP i super puchar), "Wisłę" Płock, "Amicę" Wronki, a ostatnio Łódzki ŁKS.

edwardk

Edward KLEJNDINST
Pracę dla PZPN-u rozpoczął od prowadzenia reprezentacji młodzieżowych. Następnie był asystentem selekcjonerów I drużyny narodowej: Janusza Wójcika, Jerzego Engela i Pawła Janasa. Dwukrotnie z I RP awansował do turnieju finałowego MŚ (w Korei i Japonii-2002 oraz w Niemczech - 2006). 

 

 

Dzieci i młodzież w wieku szkolnym zapraszamy serdecznie do naszego klubu. Każdy zostanie otoczony opieką naszych trenerów, a czas, który spędzicie na zajęciach, nigdy nie będzie stracony.

 

 

Instytut edukacji miasta stołecznego Warszawy

bip logo pomn1 grad

Kontakt

 

Warszawa, ul. Myśliwiecka 9

tel.: +48 22 622 91 10
tel.: +48 22 622 91 11
fax: +48 22 622 91 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

logowawa

O NAS

Przepiękna lokalizacja w parku w samym centrum Warszawy. Idealne miejsce do odpoczynku jak i baza wypadowa do zwiedzania Warszawy. Nieopodal znajdują się Park Ujazdowski, Stare Miasto, Pałac w Wilanowie czy Trakt Królewski. W pobliżu znajdują się teatry, muzea, kina, czy galerie. Ośrodek jest całoroczny, wpisany do rejestru międzynarodowych schronisk światowej organizacji Hostelling International.

KONTAKT

ul. Myśliwiecka 9
Warszawa, Polska

Telefon recepcja :+48 22 6229110
sekretariat :+48 22 6229107
FAX:+48 22 6229105

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.