pasek mlodziezowe

REGULAMIN SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO „AGRYKOLA”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Regulamin określa szczegółowe zasady organizacji i sposób korzystania ze Szkolnego Schroniska Młodzieżowego „ AGRYKOLA”
 2. Przestrzeganie regulaminu powinno przyczynić się do stworzenia życzliwej atmosfery, wzajemnego zrozumienia i poszanowania.
 3. Prawo do korzystania ze schronisk młodzieżowych w pierwszej kolejności przysługuje młodzieży szkolnej, studenckiej, nauczycielom, wychowawcom oraz członkom Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, jak również obcokrajowcom należący do Międzynarodowej Federacji Schronisk Młodzieżowych.
 4. Z noclegu w schronisku w razie wolnych miejsc, mogą korzystać również inne osoby pod warunkiem przestrzegania obowiązującego regulaminu.

II. REZERWACJA

 1. Rezerwacji miejsc w Schronisku można dokonać: telefonicznie, faxem, pocztą elektroniczną, jak również osobiście.
 2. Rezerwacja grup powinna być potwierdzona przez rezerwującego pisemnie, z podaniem pełnej nazwy, adresu zleceniodawcy, aktualnego numeru telefonu do osoby odpowiadającej za rezerwację, ilości miejsc, terminu noclegów, listy gości.
 3. W odpowiedzi na poprawnie dokonaną rezerwację recepcjonista pisemnie potwierdza przyjęcie rezerwacji. W załączeniu rezerwujący otrzymuje Fakturę Proforma na 40% całości rezerwacji.

Zaliczki nie podlegają zwrotom.

III. KWATEROWANIE

 1. Doba w Schronisku „AGRYKOLA” zaczyna się o godzinie 14.00, kończy o godzinie 12.00 następnego dnia.
 2. W uzasadnionych przypadkach można przyjąć gości również w innych godzinach, tzn. przed rozpoczęciem doby hotelowej.
 3. Opłatę za pobyt w Schronisku należy uiścić przy dokonaniu meldunku. Żądając zniżki w opłacie należy przedstawić aktualną legitymację uczniowską, studencką, nauczycielską, PTSM lub kartę Euro 26.
 4. Życzenie przedłużenia pobytu dłużej niż do godz. 12.00 gość powinien zgłosić w recepcji do godz. 22.00 dnia poprzedniego. W przypadku braku wolnych miejsc recepcjonista może odmówić przedłużenia najmu pokoju.
 5. Od godziny 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna. Turyści, którzy przychodzą późno lub bardzo wcześnie wychodzą ze schroniska, nie powinni zakłócać wypoczynku pozostałym osobom. Odchylenia od ustalonych godzin ciszy nocnej są możliwe tylko w wyjątkowych przypadkach za zgodą kierownika recepcji.
 6. Kluczy do pokoju nie wolno wynosić z budynku. Każdorazowo należy zostawiać je w recepcji.
 7. W przypadku zgubienia lub zniszczenia klucza do pokoju gość ponosi odpowiedzialność materialną. Koszt klucza wynosi 70 złotych brutto.
 8. Wszelkie zniszczenia i uszkodzenia przedmiotów stanowiących własność Schroniska należy zgłaszać kierownikowi recepcji /dyrektorowi obiektu, który określa wysokość odszkodowania.
 9. Schronisko nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia kosztowności, pieniędzy, papierów wartościowych i przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli przedmioty te nie zostaną złożone do depozytu w recepcji.
 10. Schronisko nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy zaparkowane przy budynku.
 11. Osoby, które nie są meldowane w schronisku nie mogą przebywać w obiekcie od godz. 22.00 do godz.7.00 dnia następnego.
 12. Gości schroniska zobowiązuje się do przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz przepisów ppoż. W budynku schroniska zabrania się używania grzałek elektrycznych.
 13. W recepcji można bezpłatnie pożyczyć czajnik bezprzewodowy, żelazko.
 14. Opłata za zwierzę wynosi 10 złotych, za dobę. Pobyt tylko za zgodą kierownika recepcji.
 15. Kluczyki do szafek ubraniowych znajdują się w recepcji. Koszt utraty klucza wynosi 16 złotych. Wartościowe rzeczy prosimy oddawać w depozyt pracownikowi recepcji.
 16. W schronisku zabrania się: uprawiania gier hazardowych, sprzedaży, podawania i spożywania alkoholu (także piwa), sprzedaży, podawania i spożywania środków odurzających, narkotyków. Osobom pod wpływem alkoholu, narkotyków, środków odurzających zabrania się przebywania w schronisku. W przypadku odmowy opuszczenia obiektu recepcjonista ma prawo wezwać ochronę własną obiektu, straż miejską lub policję.
  Surowo zabronione jest palenie papierosów.

 17. Przy zwalnianiu pokoju prosimy o zostawienie otwartej szafki oraz zdjęcie pościeli.
 18. Za nocleg dziecka do lat 3, pod warunkiem, że dziecko będzie spało na jednym łóżku z osobą dorosłą nie pobierana jest opłata .

IV. WYKWATEROWANIE

 1. Przy zwalnianiu miejsca w pokoju gość ma obowiązek:
  • zgłosić ten fakt pracownikowi recepcji.
  • wyposażenie zostawić w takim stanie jak zastał
  • zdać klucz

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Korzystający ze schroniska mogą wszelkie pozytywne lub negatywne uwagi wpisywać do książki życzeń schroniska, w ważnych przypadkach kierować je do Dyrekcji.
 2. W razie przekroczenia regulaminu schroniska lub nieodpowiedniego zachowania, recepcjonista schroniska jest uprawniony do zatrzymania winnemu legitymacji (uczniowskiej, studenckiej, członkowskiej), dowodu osobistego lub paszportu. Następnie recepcjonista zawiadamia o zajściu właściwą organizację (szkołę, uczelnię), w szczególnych przypadkach powiadamia ochronę obiektu lub policję. 

 

instytucja edukacyjna warszawy

bip logo pomn1 grad

Kontakt

 

Warszawa, ul. Myśliwiecka 9

tel.: +48 22 622 91 10
tel.: +48 22 622 91 11
fax: +48 22 622 91 05

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logowawa

O NAS

Przepiękna lokalizacja w parku w samym centrum Warszawy. Idealne miejsce do odpoczynku jak i baza wypadowa do zwiedzania Warszawy. Nieopodal znajdują się Park Ujazdowski, Stare Miasto, Pałac w Wilanowie czy Trakt Królewski. W pobliżu znajdują się teatry, muzea, kina, czy galerie. Ośrodek jest całoroczny, wpisany do rejestru międzynarodowych schronisk światowej organizacji Hostelling International.